Nabídka pokojů

V každém z pokojů jsou připraveny mapy a brožury. Poradíme vám co nevynechat v Třebíči a okolí, kam za památkami, kulturou, zábavou, sportem, do přírody, s dětmi či odpočinkem. Kam se vydat na kole či pěšky. 

Pokud plánujete pobyt se svými ratolestmi, rádi ve vámi vybraném pokoji, připravíme k zapůjčení společenské hry, drobné výtvarné potřeby, hračky, stavebnice či knihy. K dispozici je i dětské nádobí a příbory, vanička, stupátko do koupelny či zábrany k posteli.

Vítáni jsou u nás i domácí mazlíčci.

Náš penzion nemá stálou recepci, proto před vaším plánovaným příjezdem prosím volejte cca hodinu dopředu na tel. číslo: +420 732 218 048, děkujeme. Vyhneme se tak vzájemnému čekání na sebe. :-)

V penzionu je Wi-Fi zdarma, heslo najdete v každém z pokojů na polici či stole.

Check in: po 14:00 hod. 

Check out: do 10:00 hod. 
Pokud se potřebujete ubytovat dříve, je možné se předem domluvit již při rezervaci ubytování.

Pro individuální nabídku jako jsou firmy, dlouhodobé pobyty atd., nás prosím kontaktujte. Určitě společně najdeme vhodné řešení.
Přijímáme platbu prostřednictvím příspěvku zaměstnavatele přes FKSP.  

Dvoulůžkové pokoje

Na výběr máte ze 2 dvoulůžkových pokojů, a to v 1. patře či podkroví. V každé z místností jsou 2 jednolůžkové postele, Tv. Díky rychlovarné konvici si ráno můžete uvařit čaj či kávu a do lednice si nakoupit to, na co máte chuť. K dispozici je i drobné nádobí. Samozřejmostí jsou lůžkoviny včetně ručníků a osušek. Okna obou pokojů směřují na jižní stranu.. Cena pokoje činí od 500 Kč.


Apartmány

Pokoj můžete navštívit nejen ve dvou, ale i s celou rodinou či přáteli. V obou pokojích je k dispozici kuchyňský kout, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a spoustu dalšího vybavení k uvaření si něčeho dobrého. V obou koupelnách najdete sprchové kouty a wc. V apartmánu AP1 je navíc pračka.  K apartmánu AP1 a apartmánu AP3 náleží venkovní posezení, kde si při letních večer můžete vychutnat kapku dobrého vína či jen tak posedět a rozjímat. Cena apartmánu činí od 950 Kč.


Rodinný pokoj

Jak už název napovídá, jedná se o pokoj, kde bude spokojená rodina, včetně těch nejmenších. Jedná se o 2 pokoje spojené vlastní chodbičkou. V každém z pokojů jsou 2 jednolůžkové postele a Tv. K dispozici je mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, varná konvice. To vše v kuchyňském koutu včetně drobného nádobí. V koupelně je k dispozici vana s wc. Pokoj je umístěn v podkroví. Ale nebojte se, o ochlazení v létě se postará klimatizace. Cena za tento rodinný pokoj činí od 900 Kč.